Datum vložení

vložen před 13 dny

Typ úvazku

Částečný úvazek, Dohoda o provedení činnosti

Kontaktní osoba

Stanislava Králová

Lokace

Středočeský kraj, Tetín

Mzda

10 000 Kč - 15 000 Kč

Náplň práce: zajišťování agendy obecního úřadu, vést spisovou službu a pokladnu v systému KEO4, obsluhovat CzechPoint pro občany, zajišťovat korespondenci obce a chod kanceláře, spolupracovat se starostou a zastupitelstvem obce. Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou (obory ekonomie, správa nebo obchod), řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC (MS Office, internet, e-mail), pozitivní vztah k administrativní práci, zodpovědnost, důslednost a pečlivost, flexibilitu a chuť učit se novým věcem, praxe z obecního úřadu je výhodou, ale ne podmínkou. Zaměstnanecké výhody: dobré finanční ohodnocení - dle platových tabulek, zaškolení, možnost osobního růstu. Kontakt e-mailem do 31.3.2020

Profese

Všeobecní administrativní pracovníci