Datum vložení

vložen před 20 dny

Kontaktní osoba

Ing. Iva Turečková

Lokace

Královéhradecký kraj, Babice

Mzda

25 000 Kč

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ PRACOVNICE - internetový obchod se spodním prádlem
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.1.2021 (po dohodě možno i dříve)
- Požadujeme: pokročilou znalost práce na PC, zkušenosti s fakturací a s výpočtem DPH, vlastnosti jako pečlivost, selský rozum a zodpovědný přístup k práci,
- Pracovní náplň: fakturace a vše okolo vyřízení objednávek, zákaznická podpora a péče, copywriting (texty k produktům, kategoriím apod. ), základní grafické práce a mnoho další různorodé a tvůrčí práce.
- Pracovní doba pondělí - pátek 7:00-15:30 hodin.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (každý pracovní den 8:00 - 15:00), kontaktní osoba: Turečková Iva Ing., tel.: 776 283 941, e-mail: itureckova@seznam.cz

Profese

Všeobecní administrativní pracovníci