Datum vložení

vložen před 7 dny

Kontaktní osoba

Ludmila Ribárová

Lokace

Středočeský kraj, Rašovice

Mzda

18 000 Kč - 20 000 Kč

Náplň práce: administrativní práce ve výrobě ocelových stožárů, zajištění kooperace - evidence, přehledy, organizace služby zinkování, asistence vedoucímu výroby
Požadavky: středoškolské vzdělání, technického směru výhodou, komunikativnost, příjemné vystupování, slušné jednání, pokročilé ovládání PC ( MC Office, Excel, Word, e-mailová komunikace), ochota učit se novým věcem ve strojírenském oboru, schopnost týmové práce.
Základní nástupní mzda je stanovena dle kvalifikace a praxe. Jednosměnný provoz 6,30 - 15,00 hodin. Pracovní poměr zatím na dobu určitou.
Zaměstnanecké výhody: zajištění stravování za zvýhodněnou cenu, 25 dní dovolené, vánoční svátky volné.
V případě zájmu volejte v pracovní dny od 6,30 - 15,00 hodin. Případně zašlete emailem svůj životopis. Zasláním životopisu souhlasíte s uchováváním dat dle Nařízení GDPR. Osobní návštěva je možná v sídle firmy - Sázavská 786, Uhlířské Janovice, v době 6,30 - 15,00 hodin.

Profese

Všeobecní administrativní pracovníci