Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Michaela Škutová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

25 000 Kč

Telefon

Popis

Místo výkonu práce: Na Rovince 912, 720 00 Ostrava 20

Kontakt výhradně na email: nabor.ostrava@grupoantolin.com. Předmět: "Asistent/ka"

Hledáme vhodné kandidáty na kumulovanou pozici ASISTENTKA/POMOCNÁ ÚČETNÍ či asistent/pomocný účetní:

Náplň práce: administrativní činnost, organizování schůzek, zajišťování servisu návštěvám, zajišťování občerstvení, zajišťování služeb pro zahraniční zaměstnance (THP), organizace služebních cest (ubytování, letenky, jízdenky, taxi atd.), tvorba reportů, prezentací, organizace firemních akcí, vystavování objednávek dle podkladů, jejich evidence, účtování vystavených faktur, příprava podkladů pro účetní a závěrkové práce.

Profil kandidáta: úplné SŠ vzdělání, znalost AJ (denní ústní i písemná komunikace), ŠJ/NJ výhodou, velmi dobrá znalost MS Office, velmi dobré organizační schopnosti, efektivní time management, kreativita, schopnost poradit si v jakékoliv situaci, znalost SAP vítána, praxe na obdobné pozici vítána, ŘP sk. B - aktivní řidič.

Nabízíme: odpovědnou práci v zahraniční společnosti; mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a požadavkům pozice (základní mzda + měsíční bonus + roční bonus), ohodnocení v závislosti na zkušenostech a znalostech; možnost seberealizace a profesního rozvoje; možnost prodloužení pracovního poměru, na počátku pracovní poměr na dobu určitou (zástup), prodloužení předpokládáno.

Benefity: Dovolená 5 týdnů, zvyšování kvalifikace, měsíční bonus, roční bonus, sick days, penzijní připojištění, akce pro zaměstnance.

Profese

Všeobecní administrativní pracovníci