Datum vložení

vložen před 16 dny

Kontaktní osoba

Jana Šimečková

Lokace

Olomoucký kraj, Samotišky

Mzda

17 000 Kč - 22 000 Kč

Telefon

Popis

Pracoviště: Olomouc.
Náplň práce:
- správa portfolia přidělených pohledávek v rámci mimosoudního a soudního vymáhání
- komunikace se soudy, advokátní kanceláří a insolvenčními správci
- koordinace spolupráce mezi věřitelem a advokátní kanceláří
- zpracování insolvenčních přihlášek a související agendy
- reportingy pro věřitele
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomického směru)
- vynikající komunikační schopnosti
- samostatnost, zodpovědnost, logické uvažování
- seriózní a profesionální vystupování
- spolehlivost
- morální a trestní bezúhonnost
- schopnost učit se a přijímat nové informace
- uživatelskou znalost práce na PC (word, excel)
- praxi v oblasti pohledávek výhodou
Výhody:
Zázemí stabilní společnosti, práce na HPP na dobu neurčitou, stravenky, pracovní doba dle dohody, možnost práce z domu, firemní akce.
Kontakt je možný POUZE emailem.

Profese

Inkasisté pohledávek a příbuzní pracovníci