Datum vložení

vložen před 13 dny

Typ úvazku

Částečný úvazek, Plný úvazek

Kontaktní osoba

Ing. Marie Zajícová

Lokace

Zlínský kraj, Kelč

Mzda

21 700 Kč

Telefon

Popis

ADMINISTRÁTOR E-SHOPU
POŽADUJEME: samostatnost, komunikační a organizační dovednosti, vysoké pracovní nasazení, logické a analytické myšlení, znalost práce na PC - Word, Excel, sociální sítě,
řidičské schopnosti (ŘP sk. B), znalost anglického jazyka.
NÁPLŇ PRÁCE: správa e-shopu - vkládání nových produktů, tvorba textů, řízení zakázky
od přijetí až po expedici, administrativa spojená s vyřizováním zakázek, komunikace se zákazníky ( zodpovídat dotazy - telefon/e-mail ), spravovat Google ADS, Sklik, provádět analýzy.
NABÍZÍME: odpovídající motivační platové ohodnocení, příspěvek na stravování, volnočasové
benefity, zvýhodněné rodinné telefonní tarify.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na obchod@jackwest.cz

Profese

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení