Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Pružná pracovní doba

Vhodné pro:

Absolventy

Datum vložení

vložen před 12 dny

Typ úvazku

Služební poměr

Kontaktní osoba

Vojtěch Kopecký

Lokace

Olomoucký kraj, Samotišky

Mzda

23 630 Kč - 35 530 Kč

Telefon

Popis

Pracoviště: Blanická č.p. 383/1, Olomouc.
První kontakt je možný POUZE emailem.

Náplň práce: analytik provádí autorizace plateb před vydání Rozhodnutí u podpory na plochu a SOT v rámci IACS, PUZČ a ZSV a autorizace žádostí o proplacení z PRV a OP Rybářství (vše v mezích legislativy EU a ČR), vyhotovuje soupisky pro platby, administruje a autorizuje vratky AEO, vyjadřuje se ke stížnostem, oznámením, podnětům a odvoláním.
Požadujeme: VŠ vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu. Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme:
- systemizovaná platová třída 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., ve znění pozdějších předpisů
- služební poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí)
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružná služební doba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)
- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport

Profese

Ostatní specialisté v oblasti zemědělství