Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 11 dny

Kontaktní osoba

Jiří Sejkora

neuvedeno

Mzda

20 800 Kč

Místo výkonu práce: Hoření č.p. 3083/13, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Náplň práce: zpracovává videa ze silničního provozu, dle zadaných pravidel dodavatele.
Požadujeme: znalost českého jazyka a základní znalost anglického jazyka (práce ve specializovaném SW - popisky a návody v angličtině) a ovládání PC. Nezbytná je pečlivost, vysoká míra koncentrace, odolnost vůči stresu a schopnost přizpůsobit se velmi dynamickému pracovnímu prostředí.
Nabízíme: zaškolíme Vás hned na přijímacím pohovoru a pod vedením zkušeného mentora, Vás zasvětíme do světa vývoje autonomních vozidel. Morální a pracovní vlastnosti mají u nás přednost před zkušenostmi a vzděláním, 30 dnů dovolené, stravenky v hodnotě 80 Kč, finanční bonusy za dobré výkony, pružná pracovní doba, káva a barelová voda na pracovišti.
Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání.

Profese

Ostatní úředníci jinde neuvedení