Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Hana Živčáková

Lokace

Hlavní město Praha, Praha

Mzda

18 300 Kč - 30 000 Kč

pam@npicr.cz

Popis

Místo výkonu práce: Senovážné náměstí č.p. 872/25, Praha
Prvotní kontakt: Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 28. 2. 2020 na e-mail pam@nidv.cz. Do předmětu zprávy uveďte "Asistentka ředitele odboru ekonomického a provozního".
Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici
Asistent / Asistentka ředitele odboru ekonomického a provozního
Hlavní náplň činnosti:
˘ Komplexní vedení, koordinace a metodické usměrňování spisové služby a před archivní péče o dokumenty NPI ČR ve všech jejích agendách a členění, které mají jak místní, tak celostátní dopad, a to jak v analogové podobě, tak při elektronické evidenci pohybu dokumentů (EPD).
˘ Vedení spisovny a výpravny NPI ČR zahrnující dokumenty s diskrétními údaji, vnitřní předpisy organizace a korespondenci s celostátními institucemi a organizacemi či dalšími subjekty.
˘ Spolupráce při zavádění EPD v jeho širších funkcionalitách v rámci všech agend a úseků činnosti NPI ČR a dohled nad jejím správným používáním.
˘ Spolupráce při zpracování formální stránky tvorby vnitřních směrnic NIDV a jejich zavádění.
˘ Přijímaní návštěv, zajištění občerstvení.
˘ Spolupráce s vedoucími jednotlivých oddělení odboru ekonomického a provozního.
˘ Organizace kalendáře ředitele, vyřizování telefonních hovorů, emailů a pošty
˘ Příprava podkladů ke schůzkám
˘ Organizace pracovních cest (objednávání letenek, hotelů).
˘ Organizace konferencí, příprava prezentací, komunikace s médii.
˘ Tvorba písemných listin, dopisů - důraz na pečlivost.
˘ Evidence a archivace dokumentace a další administrativa.
Požadujeme:
˘ Min. SŠ ekonomického směru, praxe 2 roky,
˘ Vynikající komunikační dovednosti a organizační schopnosti
˘ Schopnost samostatného řešení úkolů pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
˘ Dobrou znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
Nabízíme:
˘ Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
˘ platové zařazení do 8. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., s účinností od 1. ledna 2020, příloha č. 1.,
˘ 5 dnů indispozičního volna, tzv. "sickdays", 25 dní dovolené,
˘ možnost zapojení do programu MultiSport,
˘ pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování a volnočasové a relaxační aktivity prostřednictvím karty SODEXO Multipass (GastroPass a FlexiPass),
˘ pracoviště s atraktivní lokalitou v centru Prahy
˘ možnost dalšího profesního růstu v rámci organizace.

Předpokládaný nástup: 1. 3. 2020 nebo dohodou
Místo výkonu práce: Praha, Senovážné nám. 25
Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 28. 2. 2020 na e-mail pam@nidv.cz. Do předmětu zprávy uveďte "Asistentka ředitele odboru ekonomického a provozního".
NPI ČR zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu.
Poznámka:
Národní pedagogický institut České republiky vznikl dne 1. ledna 2020 sloučením Národního institutu pro další vzdělávání a Národního ústavu pro vzdělávání. Zřizovatelem NPI ČR je MŠMT.

Profese

Odborní asistenti v administrativě