Datum vložení

vložen před 12 dny

Kontaktní osoba

Gabriela Bartáková

Lokace

Olomoucký kraj, Želeč

Mzda

25 000 Kč

Nástup po dohodě. Životopisy zasílat na email: prace@gabrielabartakova.cz, tel: 606 779 039. Místo výkonu práce: Ondratice okr. Prostějov (možnost využití svozu z Prostějova). Pracovní doba: 6:00-14:30 nebo 7:00-15:30
Náplň práce: komunikace se zákazníky, dodavateli, zpracování objednávek a poptávek, administrativní podpora výroby, zpracování podkladů pro výrobu, úzká spolupráce s výrobou, příprava podkladů pro expedici, podpora chodu firmy - objednávání OOPP, servisu strojů a zařízení, kancelářských potřeb
Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, pokročilá práce s MS Office, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, organizační schopnosti, komunikační dovednosti, samostatnost, pečlivost, týmového ducha, proaktivní přístup, loajalita
Nabízíme: seberealizaci v technickém oboru, HPP na dobu neurčitou, čtvrtletní odměny, výhodný firemní telefonní tarif.

Profese

Všeobecní administrativní pracovníci