Datum vložení

vložen před 25 dny

Kontaktní osoba

DiS. Miroslava Vildová

Lokace

Ústecký kraj, Úpohlavy

Mzda

25 000 Kč

Společnost působící ve strojírenské výrobě hledá do svého kolektivu vhodného kandidáta na pozici Asistentka generálního ředitele.
NABÍZÍME: Práci ve velmi zajímavém prostředí, možnost firemního stravování. Zdarma společná doprava firemním vozem z Ústí nad Labem do místa výkonu práce. Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení.
POŽADUJEME: Příjemné vystupování, komunikativnost samostatnost, organizační schopnosti. Velmi dobrá znalost Aj slovem i písmem podmínkou, Nj výhodou. Znalost práce na PC, MS Office,Word, Excel, internet, e-mail, trestní bezúhonnost, praxe v daném oboru.
NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace s klienty, vedení agendy klientů, celková administrativní podpora, úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti - zpracování podkladů pro jednotlivá firemní oddělení, práce s firemním softwarem pro vkládání dat, zabezpečení celého chodu sekretariátu, vedení pokladny v CZK i EUR. Zaměstnanecké výhody : podnikové stravování. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní jednání.

Profese

Sekretáři (všeobecní)