Datum vložení

vložen před 10 dny

Dohoda o provedení činnosti, Dohoda o provedení práce, Plný úvazek

Kontaktní osoba

Heková

Lokace

Liberecký kraj, Ohrazenice

Mzda

20 000 Kč

Popis

Náplň:
Administrativní podpora marketingového oddělení
Spolupráce na marketingových projektech (promo akce, tištěné materiály, individuální podpora zákazníků)
Zajišťování vzdělávacích akcí pro zákazníky
Evidence faktur, objednávek a POS skladu, kontrola marketingových nákladů, příprava podkladů k analýzám a uzávěrkám
Spolupráce na vedení a rozšiřování databází zákazníků
Komunikace se zákazníky a externími dodavateli
Úzká spolupráce s dalšími odděleními firmy - obchodem, zákaznickým servisem atd.

Požadavky:
SŠ nebo VŠ
Aktivní práce s PC, MS office, zejména Excel
Praxe v administrativě
Angličtina alespoň pasivně výhodou
Pečlivost, komunikační schopnosti, spolehlivost
Řidičský průkaz B

Nabízíme:
Zajímavá a samostatná práce v nadnárodní společnosti
Možnost osobního i profesního rozvoje
Příjemné pracovní prostředí, adekvátní ohodnocení a přátelský tým
Stravenky
Slevy na produkty společnosti

kontakt: e-mailem

Profese

Specialisté v oblasti marketingu