Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Jana Kubíková DiS.

Lokace

Středočeský kraj, Milovice

Mzda

26 000 Kč - 29 000 Kč

Vyrábíme a prodáváme široké spektrum výrobků pro stavební průmysl. Jsme specialisté na řešení denního světla se zaměřením na bodové a pásové střešní světlíky. Jsme významným hráčem v zemích EU.

Požadujeme: AJ, FJ nebo nizozemština slovem a písmem na komunikační úrovni, znalost účetnictví - výhodou, dobrá znalost MS Office, pečlivost, samostatnost, odpovědnost;

Náplň práce: administrativní podpora týmu, komunikace se zákazníkem a obchodními partnery, drobná účetní agenda, zajištění logistiky, chod kanceláře a péče o návštěvy, práce v účetním programu Microsoft Dynamics Axapta a Money S3, spolupráce s kolegy v Belgii;

Nabízíme: HPP na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu v rámci interních směrnic, příjemné pracovní prostředí, možnost kariérního růstu, možnost zkráceného úvazku, možnost občasné práce formou Home office - baby friendly office, stravenky, po odpracování jednoho roku dovolená navíc;

Profese

Všeobecní administrativní pracovníci