Datum vložení

vložen před 26 dny

Kontaktní osoba

Ing. Hana Šigutová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Opava

Mzda

20 000 Kč - 29 000 Kč

Telefon

*KO: Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis na e-mail: hana.sigutova@edb.cz
Požadujeme:
znalost práce na PC , práci s internetovými vyhledávači, znalost spisovné češtiny a široká slovní zásoba, komunikativní a proaktivní přístup, ochota se učit novým věcem.
Nabízíme:
Fixní plat s pohyblivou odměnou, pět týdnů dovolené po zapracování, stravenky ve výši 100 Kč, práce v příjemném kolektivu, práce ve stabilní české firmě, která je již 30 let na trhu.
Pracoviště Opava, nástup dle dohody, pracovní doba 7:00-15:30.
Náplň práce:
telefonická a emailová komunikace s klienty, každodenní práce s internetem, administrativní práce v rámci obchodního týmu.

Profese

Všeobecní administrativní pracovníci