Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Lucie Křeménková

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

18 000 Kč - 22 000 Kč

Telefon

Popis

Místo výkonu práce: Vítkovická 1994/22, Moravská Ostrava
Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: KremenkovaL@fsc-ov.cz
Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče/ky, kteří splní uvedené požadavky.

Náplň práce:
-zajišťuje výkon administrativních činností společnosti na úseku obchodu a marketingu, zejména pak poptávek, obchodních nabídek, objednávek, smluv, souhlasů se zasíláním obchodních sdělení a dalších obchodních písemností, vedení evidencí na úseku obchodu a marketingu;
-připravuje prezentace a reporty společnosti;
-podílí se na organizaci seminářů, konferencí a dalších akcí;
-spolupracuje při přípravě marketingového plánu společnosti;
-provádí monitoring veřejných zdrojů, zejména tiskovin a Internetu, analyzuje zjištěné informace a vytipovává potenciální klienty;
-podává základní telefonické informace o produktech společnosti;
-nabízí formou telefonických nabídek služby společnosti;
-podílí se na zpracování nabídek do veřejných soutěží, výběrových řízení a poptávek na služby společnosti, zejména příloh nabídek (kvalifikační předpoklady, reference, apod.)

Požadujeme:
-minimálně středoškolské vzdělání, se zaměřením na administrativu výhodou,
-praxe na obdobné pracovní pozici výhodou,
-praxe v oblasti obchodu nebo telemarketingu,
-výborná znalost psaní na klávesnici,
-dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem nutná
-další jazyk výhodou (němčina, polština),
-výborná znalost MS Office (Word, Excel, Outlook Express, Internet), Access výhodou,
-řidičský průkaz skupiny "B",
-dobré komunikační dovednosti,
-dobré organizační a interpersonální dovednosti,
-odolnost vůči stresu,

Nabízíme:
-stabilní zázemí největší poradenské společnosti v ČR v oblasti ochrany osob, majetku, informací a služeb bezpečnostního managementu
-pravidelnou účast na odborných seminářích a konferencích
-odpovídající platové podmínky
-kariérní růst a další rozvoj ve společnosti
-notebook a mobilní telefon
-příjemný pracovní kolektiv
-2 dny sick days
-2 dny dovolené navíc
-stravenky

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Profese

Obchodní referenti