Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 24 dny

Kontaktní osoba

Zuzana Vašková

Lokace

Pardubický kraj, Polička

Mzda

23 000 Kč - 28 000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: podpora projektového manažera a oddělení logistiky při vedení svěřené administrativy. Přenesení a splnění zákaznických požadavků v rámci firmy - projektové řízení, objednávky, fakturace, příprava logistických a projektových dokumentů
POŽADAVKY: znalost AJ na úrovni vedení osobního nebo telefonického jednání, včetně písemné komunikace., organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, řidič sk. B
NABÍZÍME: nástup dohodou, pro naše zaměstnance připravujeme výstavbu bytových domů, které budou zásobovány energií z vlastního energocentra za výhodných podmínek. Příspěvky na stravování, prémie na zdraví, flexipassy, věrnostní odměna, mimořádné odměny, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce. Chráněná dílna
KONTAKT: osobně, telefonicky (7-14h), e-mailem

Profese

Všeobecní administrativní pracovníci