Datum vložení

vložen před 9 dny

Kontaktní osoba

Bc. Filip Komoň

Lokace

Olomoucký kraj, Klokočí

Mzda

20 000 Kč - 30 000 Kč

Telefon

Popis

Náplň práce:
samostatná emailová a telefonická komunikace s dodavateli a výrobci; vytváření a evidence poptávek, zpracování cenových nabídek, vystavování objednávek materiálu.

Požadujeme:
výborné komunikační dovednosti, samostatnost, odolnost vůči stresu, základy práce s MS Office, zejména pak MS Excel a Outlook, logické uvažování, schopnost a ochotu učit se novým věcem.
Výhodou, nikoliv podmínkou, je alespoň základní znalost anglického jazyka, zkušenosti či znalosti z oblasti stavebnictví, zkušenosti s programy Pohoda či Helios.

Nabízíme:
práci v příjemném prostředí a kolektivu, notebook a mobilní telefon.

Zájemci se mohou hlásit:
- POUZE zasláním životopisu (CV) na e-mail: filip.komon@morkus-morava.cz

Profese

Odborní asistenti v administrativě