Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Ing. Věra Matoušková

Lokace

Kraj Vysočina, Pavlínov

Mzda

20 000 Kč - 25 000 Kč

Popis

Náplň práce:
- příprava podkladů pro vedení společnosti
- kontakt se zahraniční centrálou a závody
- zpracování statistik, přehledů, kratších překladů
- vytváření prezentací, grafů
- administrativní práce
- kontrola a pojištění pohledávek
- organizace firemních akcí
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- dobrá znalost něm. jazyka
- znalost MS Office, znalost SAP výhodou
- komunikativní schopnosti, samostatnost, pečlivost
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání ve stabilní, seriózní a úspěšné mezinárodní společnosti
- možnost seberealizace při zajímavé práci, možnost rozvoje
- zajímavé platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, benefity (příspěvek na dojíždění, příspěvek na dovolenou, roční prémie, jazykové kurzy a mnoho dalšího)
- kontakty se spolupracovníky v ČR, SR a DE
Místo práce: Velké Meziříčí (okres Žďár nad Sázavou)
Termín nástupu: dle dohody, možný ihned (zástup za MD, možná i smlouva na dobu neurčitou)
Platové ohodnocení bude projednáno na osobním pohovoru u vybraných uchazečů.
První kontakt emailem.

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace