Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Petra Krajíčková

Lokace

Jihomoravský kraj, Rajhradice

Mzda

20 000 Kč - 25 000 Kč

info@dare.cz

První kontakt: telefonicky (7.30 - 16.00 hod. v pracovní dny), e-mailem nebo osobně (7.30 - 16.00 hod. v pracovní dny)

Administrativní pracovník/ce - Rajhrad
Pracovní náplň
" Asistentka
" Zajištění administrativního chodu kanceláří (objednávání kancelářských potřeb, objednávky obědů, pošta, atd.)
" Příprava podkladů pro účetní (vystavování faktur, vedení evidence a úhrad faktur v Excelu - spolupráce s účetní)
" Zpracování docházky všech zaměstnanců
" Přijímání požadavků na servisní zásahy
" Plánování servisních zásahů
" Administrativní činnost týkající se bezpečnosti práce a nakládání s odpady
" Příprava podkladů dotace zelená úsporám pro zákazníky
" Vyřizování došlých emailů a telefonátů

Požadujeme
" Min. střední odborné vzdělání (maturita)
" Zkušenost z obdobné pozice výhodou
" Přirozená schopnost komunikace
" Logické myšlení, zodpovědnost za odvedenou práci, schopnost dobře organizovat
" Odolnost proti stresu
" Základní znalost MS OFFICE
" Pečlivost, loajálnost
" Znalost AJ / NJ - alespoň mírně pokročilá znalost jednoho z jazyků (výjimečně telefonáty nebo emaily v cizím jazyce)
" Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme
" Pracovní poměr na plný úvazek
" Odpovídající platové ohodnocení i dle zkušenosti
" Možnost dalšího vzdělávání nebo jazykového kurzu
" Slevy na firemní výrobky
" Závodní stravování
" Volnější dresscode
" Účast na firemních akcích
" Přátelský kolektiv
" Zázemí české stabilní firmy (více jak 24 let na trhu)
" Místo práce Rajhrad
" Nástup od 1.10.2019

Profese

Všeobecní administrativní pracovníci