Datum vložení

vložen před 23 dny

Kontaktní osoba

Dana Vítková

Lokace

Královéhradecký kraj, Divec

Mzda

22 000 Kč - 30 000 Kč

Popis

AUTOLAKÝRNÍK / AUTOLAKÝRNICE
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: spolupráce při každodenním zajištění provozuschopnosti vozidel MHD
drobné i větší opravy laku, autobusy, trolejbusy, elektrobusy, lakování vozidel externích zákazníků, dodávková a nákladní vozidla, autobusy, speciální nákladní vozidla, různé konstrukce, apod., obsluha a využívání míchárny barev
- pracovní doba po - pá, 6:00-14:00 hod., zapojení do systému vzdělávání, školení u dodavatele barev a technologie lakovacího boxu
- Požadujeme: kvalifikaci v oboru, zodpovědný a pečlivý přístup k práci
- Výhodou : řidičské oprávnění minimálně skupiny C, praxi s lakováním v lakovacím boxu
- Nabízíme: vybavíme Vás zdarma nářadím potřebným pro vaši práci, poskytneme Vám zdarma pracovní oděv a ochranné pomůcky, zázemí stabilní firmy, přátelský pracovní kolektiv
finanční příspěvky na masáže a fitness v areálu DP, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3%
příspěvek na stravování, stravenky (výběr ze 3 jídel, závodní jídelna), odměny při významných pracovních a životních jubileích, pravidelná školení pro Váš profesní růst
5 týdnů dovolené, zvýhodněné jízdenky MHD pro Vás i rodinné příslušníky (např. rodiče se dvěma dětmi ušetří na ročním jízdném přes 9 000 Kč), možnost ubytování, jistota pravidelného příjmu; rozšíření řidičského oprávnění na sk. D a získání průkazu profesní způsobilosti v podmínkách naší autoškoly, zajímavou a rozmanitou práci
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Dana Vítková, tel.: 495 089 231; 495 089 111, e-mail: nabor@dpmhk.cz

Profese

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků