Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Marie Košíková

Lokace

Moravskoslezský kraj, Bernartice nad Odrou

Mzda

25 000 Kč - 30 000 Kč

Popis

z: 3.9.2020
Jako náš servisní technik budete mít především za úkol provádět kvalitní opravy a řešit konkrétní závady na vozech k co největší spokojenosti zákazníků. Neméně důležitá je také vaše diagnostická úloha při problémech vozidel a schopnost dobře poradit zákazníkům a konzultovat s nimi případné problémy.
CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- SŠ/SOU s dopravním/technickým zaměřením
- servisní praxi a skvělé technické znalosti
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
- spolehlivost a zodpovědnost
- trestní bezúhonnost
CO VÁS ČEKÁ U NÁS:
- práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném kolektivu
- zázemí moderní, prosperující společnosti
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- odpovídající platové ohodnocení a benefity
Poslat životopis: kariera@autoklever.cz
Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Kontakt: Marie Košíková, telefonicky v pracovní dny Po - Pá od 8:00 - 16:00 hod. na č.: 774 614 086, e-mail: kariera@autoklever.cz

Profese

Mechanici a opraváři osobních automobilů