Jednosměnný provoz

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Sabrina Karpíšková

Lokace

Pardubický kraj, Mikuleč

Mzda

21 000 Kč - 24 000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: komunikace s kolegy na prodejnách a se zákazníky, cestování po našich prodejnách za účelem kontrolních inventur, spolupráce s kolegy na ostatních pozicích firmy, řešení různorodých administrativních úkolů a fakturace objednávek
POŽADAVKY: dobrou znalost MS Office, komunikační a organizační dovednosti, schopnost zvládat stresové situace, řidičský průkaz skupiny B, flexibilní a profesionální přístup
NABÍZÍME: zajímavou a různorodou práci v rychle se rozvíjející společnosti, možnost uplatnit a realizovat své nápady, možnost karierního růstu, příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí, možnost ubytovaní v prostorách naší firmy ve Svitavách pro dojíždějící v průběhu pracovního týdne
KONTAKT: telefonicky (8-16h), e-mailem
Zašlete nám Váš osobní životopis v a my Vás budeme dále kontaktovat.

Profese

Fakturanti