Datum vložení

vložen před 12 dny

Kontaktní osoba

Ivana Remešová

Lokace

Zlínský kraj, Uhřice

Mzda

30 000 Kč - 60 000 Kč

Popis

PRACOVIŠTĚ Morkovice
- Náplň práce:
-Ve spolupráci s externí partnerskou společností: analyzovat konkurenci - produkty, trhy, segmenty, definovat segmenty a zákazníky pro prodej stávajících výrobků a služeb, definovat aplikace a výrobky, které mohou být potenciální obchodní příležitostí,
-samostatná činnost: kontaktování nových zákazníků, jednání se zákazníky, dojednávání obchodních podmínek spolupráce, návštěvy veletrhů, organizace a příprava účasti na veletrhu, pomoc při návrhu a výběru specifických obchodních partnerů, analýza aplikací a výrobků za účelem ověření technické specifikace
- požadavky: SŠ vzdělání technické zaměření (strojní, elektro) významnou výhodou, obchodní zkušenosti, znalost AJ - slovem i písmem nutná /min. B2/, tah na bránu, orientace na výsledek, ochota cestovat - Evropa, Asie, řidičský průkaz - skupina B (aktivní řidič)
- benefity: týden dovolené nad ZP, Platové ohodnocení 30 000 - 60 000 Kč/měs. dle kvality a zkušeností uchazeče/ky + odměny dle výsledků, Příspěvek na stravování, Manažerský balíček (auto, notebook, mobil), Možnost home-office, nástup dle dohody
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: remesova@hanhart.cz

Profese

Obchodní zástupci