Datum vložení

vložen před 29 dny

Kontaktní osoba

Lukáš Drzymala

Lokace

Liberecký kraj, Kryštofovo Údolí

Mzda

80 000 Kč

Telefon

Popis

Místo výkonu práce: nám. Nerudovo 120/6, 460 01 Liberec 1
Každodenní náplň práce:
- Úzce pracovat s interními klienty jako součást vývojového týmu, který hodnotí požadavky a vyvíjí řešení pro hodnocení Business Intelligence a ukládání dat
- Navrhovat a vyvíjet modely databází a datových uložišť
- Navrhovat a vytvářet reporty, převádět a implementovat procesy a plány
- Koordinace aktivit s vlastníky zdrojových dat aplikací pro zajištění integrace a datové integrity
- Navrhovat, vytvářet reporty na základě požadavků uživatelů, dashboardy, KPI a extrakty dat
- 2. úroveň podpory uživatelů
Požadované dovednosti:
- Zkušenost jako konzultant SAP BW nebo v podobné pozici - alespoň 2 roky.
- Dobrá znalost standardních konceptů, osvědčených postupů a procedur SAP BW v uchovávání dat a prostředí Business Intelligence
- Zkušenosti s nástroji ETL a nástroji pro podávání zpráv (SAP Business Objects)
- Znalost procesů ‚Logistics' a ‚Supply Chain' a příslušných SAP - tabulek, klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI)
- Schopnost prioritizovat úkoly a sebemotivace
- Angličtina na velmi dobré úrovni, každodenní využití, práce v mezinárodním prostředí
- Ochota cestovat (především do Mnichova, 20 %)
Co nabízíme:
- Práci na plný úvazek na dobu neurčitou
- Práce z domova (40%), parkování zdarma
- Podpora případného přestěhování (byt společnosti, finanční podpora)
- Stravenky, příspěvkový systém do kafeterie, příspěvek na důchodové připojištění a jin
Hlásit se emailem.

Profese

Systémoví analytici