Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Mgr. Kristýna Štorková

Lokace

Ústecký kraj, Štětí

Mzda

25 000 Kč

Popis

Upřesňující informace :
CO BUDETE DĚLAT
o Tvořit 3D modely a zpracovávat výrobní dokumentaci zákazníka
o Spolupracovat s ostatními odděleními (výroba, technologie, obchod, kontrola atd.)
o Spravovat technickou dokumentaci
CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT
o Vzdělání SOŠ (gymnázium, technická nebo strojní)
o Aktivní znalost SW Autodesk Inventor a AutoCad, MS Office
o Aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost
Zaměstnanecké výhody): CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
o Různorodou a samostatnou práci
o Mzdové ohodnocení dle zkušeností, kvartální odměny
o Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu
o Finanční odměny za loajalitu, firemní společenské akce
o Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, firemní kurzy anglického jazyka
o Přátelský mladý kolektiv a práci v renomované společnosti ve svém oboru
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní schůzku.

Profese

Průmysloví a produktoví designéři