Datum vložení

vložen před 19 dny

Kontaktní osoba

Ing. Evelína Ficajová

Lokace

Středočeský kraj, Chraštice

Mzda

14 800 Kč

Telefon

Popis

Pozice: Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
OC
Jedná se o krátkodobé zaměstnání.
Požadavky:
odpovídající zdravotní stav, fyzická výdrž, odpovědnost,
Náplň práce:
míchání materiálů ( beton, omítka, malta ), kopání a zaplňování jam a příkopů s použitím ručních nástrojů, rozhazování písku, zeminy a podobných materiálů, nakládání, vykládání stavebních materiálů, zařízení a jejich přeprava po pracovišti s použitím vozíků, úklid pracovišť a odstraňování různých překážek a jiné pomocné práce na staveništi
Nástup od 9.10.2020 do 6.1.2021. Mzda: 14 800,- Kč
Kontakt: Ficajová Evelína Ing., e-mail: ficajova@acg--holding.cz
První kontakt e-mailem.
Místo výkonu práce: Chraštice 139

Profese

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov