Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 19 dny

Kontaktní osoba

Mgr. Lucie Zappe

Lokace

Liberecký kraj, Jeřmanice

Mzda

21 000 Kč

Telefon

Do našeho pracovního výrobního týmu přijmeme nového kolegu / kolegyni na pozici DĚLNÍK / Do našeho pracovního výrobního týmu přijmeme nového kolegu / kolegyni na pozici DĚLNÍK / DĚLNICE V ELEKTROTECHNICE - KOMPLETACE.
Náplň práce:
" Kompletace osazených desek plošných spojů a mechanických dílů, kontrola a předtestování výrobku
Základní požadavky:
" vzdělání: minimálně ÚSO (vyučení)
" pečlivost a trpělivost
" manuální zručnost
dobrý zrak
Nabízíme:
Nástupní plat od 21 000 Kč/měsíc
" nenáročnou práci v čistém a tichém prostředí
" 2 směny (Po-Pá)
" pracovní doba 7,5 hodin
" příjemné pracovní prostředí
" nástup možný ihned
" dopravní dostupnost (tram, bus 15 minut)
" bezplatné parkování
" rodinnou atmosféru v ryze české firmě
" osobní vztahy (velikost firmy 160 zaměstnanců)
" občerstvení v areálu a ve vlastní kavárně www.dolicafe.cz
" péče o chrup ve vlastní špičkové zubní klinice www.dolident.cz
" společenské, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance a jejich rodiny
Zaujala Vás tato nabídka práce? Zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na e-mail prace@hokami.cz.

Profese

Montážní dělníci elektronických zařízení