Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Mgr. Pavla Wohlmuthová

Lokace

Liberecký kraj, Ohrazenice

Mzda

16 000 Kč - 20 000 Kč

Popis

Náplň práce
Kompletace kovových dílů pro montáž svítidel
Kontrola hotových výrobků
Evidence výroby
Obsluha jednoduchých strojů
Příprava a úklid pracoviště
Pod vedením zkušeného pracovníka

Požadujeme
Základní vzdělání
Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
Spolupracovníka s chutí učit se novým věcem
Spolehlivého kolegu se zájmem o vykonávanou práci
Dobrý zdravotní stav

Nabízíme
Zázemí české stabilní výrobní společnosti
Práci v moderních prostorách
Zaškolení a zaučení na danou pracovní pozici
Motivující finanční ohodnocení
Firemní akce pro zaměstnance – vánoční večírek, firemní oslavy, dny pro zaměstnance
Benefity: 5 týdnů dovolené, více volna v době překážek na straně zaměstnance, příspěvek na stravování, závodní jídelna v prostorách společnosti, příspěvek na penzijní pojištění, Flexi pass, očkování proti chřipce, slevy na výrobky,…
Možnost odborného růstu a osobního rozvoje, vzdělávací kurzy, školení,…

Nástup možný IHNED

Profese

Manipulační dělníci ve výrobě