Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 2 dny

Kontaktní osoba

Bc. Jitka Kubečková

Lokace

Královéhradecký kraj, Slavoňov

Mzda

20 000 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce: dílenské opravy a servis především stavebních strojů, údržba technického vybavení společnosti.

Požadavky: zkušenosti v opravárenství automobilové techniky, stavebních či zemědělských strojů; manuální zručnost, schopnost samostatné práce, spolehlivost; výhodou - spec. průkaz - např. svářečský průkaz, strojnický průkaz, VZV, apod.; řidičský průkaz sk. "C", "T".

Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, možnost zajištění dopravy do zaměstnání, příspěvek na stravu, podpora a zajištění dalšího vzdělávání, mimořádné odměny dle výkonu Vaší práce, malý přátelský kolektiv.

Kontakt - Bc. Kubečková Jitka, tel.: 607 913 024 (od 07:00 hod. do 16:00 hod.), e-mail: kubeckovaj@zba.cz (zaslání životopisu).

Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení