Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Jana Wasserbauerová

Lokace

Středočeský kraj, Jemníky

Mzda

23 000 Kč - 30 000 Kč

Popis

Náplň práce
- kompletní organizace a řízení pravidelné autobusové dopravy včetně řešení mimořádných událostí
- péče o vozový park (plán údržby, kontrola technického stavu vozů a nákladů na opravy)
- nábor řidičů
- organizace a hodnocení práce podřízených
- kontrola kvality práce řidičů (dodržení JŘ, spotřeba PHM, péče o vozidlo) včetně aktivního přístupu při řešení problémů
- jednání s novými zákazníky

Požadujeme
- středoškolské vzdělání s maturitou (technické a dopravní zaměření výhodou)
- dobré IT znalosti, především znalost MS Excel
- orientace na zákazníka a kvalitu služeb
- organizační a komunikační dovednosti (praxe ve vedení kolektivu vítána)
- vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
- ŘP sk. B, výhodou sk. D
- doložitelná praxe v oblasti dopravy a zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme
- zajímavou, samostatnou a různorodou práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- zázemí a benefity velké společnosti (zvýhodněné cestování firemními autobusy pro Vás i Vaše rodinné příslušníky, stabilizační půjčka, spořící pojištění, sociální program, výhodné mobilní tarify

Telefonický kontakt možný Po - Pá 7:00 - 14:00hod

Profese

Dopravní dispečeři