Datum vložení

vložen před 11 dny

Kontaktní osoba

Jana Procházková

Lokace

Liberecký kraj, Kryštofovo Údolí

Mzda

28 000 Kč

Společnost DIMATEX se zabývá recyklací textilu a výrobou čisticích hadrů.
Náplň práce: řízení 2 posádek dodávek a organizace párárny textilu (20 osob), logistika, znalost skladového hospodářství, fakturace, objednávky, reporting, prodej čisticích hadrů, manuální výpomoc na provoze v případě potřeby (manipulace s 10 kg - 25 kg balíky textilu, řízení dodávky, řízení VZV a nakládání nástaveb).
Požadujeme: pečlivost, komunikativnost, samostatnost, dobrá znalost MS Excel, NJ + PJ výhodou, zkušenost v oblasti provozu výrobní společnosti, ŘP sk. B, VZV výhodou.
Nabízíme: zázemí firmy s tradicí od roku 1991. Stabilní zaměstnání. Nástupní mzda 28.000 Kč hrubého + osobní ohodnocení po zkušební době (cca 4.000 Kč hrubého), stravenky, služební automobil k dispozici, benefity.
Pracovní poměr nejprve na dobu určitou, následně na dobu neurčitou.
V případě zájmu pošlete životopis s fotografií na jana.prochazkova@dimatex.cz.

Profese

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních