Datum vložení

vložen před 9 dny

Kontaktní osoba

Dana Lovětínská

Lokace

Středočeský kraj, Nymburk

Mzda

35 000 Kč - 40 000 Kč

Náplň práce: koordinace a řízení činnosti zaměstnanců na pobočkách, zajištění chodu poboček, zařizování a zásobování provozu na pobočkách, administrativa a kontrola práce pracovníků, zajištění a řízení kvality produktů, inventarizaci skladů poboček;

Požadujeme: středoškolské vzdělání, 3-letou praxi v oboru dispečink, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost a schopnost vedení týmu zaměstnanců, odolnost vůči stresovým situacím, řidičské oprávnění skupiny B;

Nabízíme: zázemí ve stabilní a stále se rozrůstající české společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na cestu do zaměstnání, stravenky, služební telefon a notebook, benefity v závislosti na výsledcích a kvalitě odvedené práce;

Zájemci se mohou hlásit telefonicky kdykoliv nebo e-mailem.

Profese

Dopravní dispečeři