Datum vložení

vložen před 26 dny

Kontaktní osoba

Bc. Michal Čapčuch DiS.

Lokace

Moravskoslezský kraj, Nošovice

Mzda

75 000 Kč

Popis

A02 z:27/8/2020 (ZamK)
Požadujeme:
- min. VŠ vzdělání (Bc.)
- korejský jazyk na úrovni rodilého mluvčího (z důvodu denní komunikace s mateřskou společností v J. Koreji)
- pokročilá úroveň anglického jazyka výhodou.
Náplň práce:
- řízení a koordinace finančních a účetních procesů, jejich zlepšování v organizaci
- komplexní řízení účetních jednotek v oblasti financí
- sestavování rozpočtu společnosti a jednotlivých projektů (následná kontrola plnění)
- komunikace s ostatními odděleními ve společnosti (získávání vstupů pro analýzy, spolupráce na větších úkolech a projektech, předávání výstupů)
- práce s korejským SW systémem a mateřskou společností v korejském jazyce
- vedení příslušné dokumentace v korejském a anglickém jazyce
- vedení a koordinace zaměstnanců, rozdělování úkolů a kontrola jejich plnění, motivování, hodnocení.
Kontakt:
- e-mailem.

Profese

Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)