Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Helena Masopustová

Lokace

Ústecký kraj, Bžany

Mzda

31 100 Kč - 35 800 Kč

Popis

ELEKTRIKÁŘ, PROVOZNÍ
Náplň práce:
V rámci směny se stará o chod výrobních zařízení, zajišťuje jejich preventivní údržbu. Provádí týdenní odečty spotřeby el. energie z rozváděčů. Podílí se na instalaci jednoduchých elektro rozvodů a zapojení nových zařízení. Spolupracuje s ostatními zaměstnanci/firmami technického úseku. Základní elektro práce z oblasti správy budov - světla, rozvody, atd.
Finanční stránka:
o Nástupní mzda 29 100,- Kč
o Příplatek za směnnost 7%
o Měsíční variabilní prémie 15% z tarifu (bezpečnost/kvalita/výrobní výsledky)
o Celkový měsíční plat až 35 800,- Kč ihned po nástupu
o Jednosměnný provoz, krátký, dlouhý týden - ranní směna 10hod, pondělí - neděle
o Pracovní doba od 6:00 do 16:00
Nabízíme:
o Měsíční prémie
o 13. plat
o Příspěvek na dopravu
o Dotované stravování v místě firmy
o Sodexo poukázky
o Příspěvek na penzijní připojištění
o Příspěvek na dětskou rekreaci
o Příspěvek na rehabilitace
o Zaměstnanecký prodej
o Odměny za pracovní výročí
Kvalifikační předpoklady:
o Vzdělání elektrotechnické, vyhlášky č.50/1978 min §6
o Čtení ve výkresech a elektrotechnických schématech
o Základní práce s měřením elektrických veličin
o Základní práce na PC (zapisování do tabulek, odečty do PC, email pro komunikaci)
o Základní diagnostika elektro poruchy
Požadavky na zaměstnance:
o Samostatnost při práci
o Ochota se vzdělávat
o Technické myšlení
o Práce v kolektivu
o Praxe z výrobního prostředí
V případě zájmu se hlašte telefonicky, e-mailem, osobně na os. odd. společnosti.

Profese

Stavební a provozní elektrikáři