Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 27 dny

Kontaktní osoba

Eva Losmanová

Lokace

Olomoucký kraj, PROSTĚJOV

Mzda

25 000 Kč

Nástup ihned nebo dle dohody. Kontakt paní Eva Losmanová, tel. 582 301 315, e-mail: eva.losmanova@palirna.cz. Pracovní doba: Po-Pá dvousměnný provoz 6:00-14:00, 14:00-22:00
Požadujeme:
- zkušenosti s údržbou výrobních strojů a jejich elektrických částí (PLC, frekvenční měniče, prvky automatizace apod.)
- kvalifikace pro práci s elektrickými zařízeními - dle vyhl. č.50/1978 Sb. min. § 6 a vyšší
- schopnost číst technickou dokumentaci (elektro schéma)
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost
- schopnost učit se na vlastních chybách a hledat kořenové příčiny závad

Náplň práce:
- údržba, diagnostika a opravy výrobního zařízení
- údržba elektrozařízení v areálu závodu
- podílení se na plánování a provádění preventivních prohlídek
- úpravy zařízení ve spolupráci s ostatními odděleními

Nabízíme:
- zajímavá práce v perspektivní české společnosti, dvousměnný provoz
- 5 týdnů dovolené
- odborný a osobní rozvoj
- stravenky, penzijní připojištění, profesní školení
- práce v příjemném pracovním kolektivu
- firemní akce

Profese

Stavební a provozní elektrikáři