Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Ing. Radek Krvač

Lokace

Středočeský kraj, Polerady

Mzda

20 000 Kč - 23 000 Kč

Popis

náplň práce:
- přebírání a kontrola připravených zakázek z výroby k expedici
- naskladňování výrobků z výroby do systému SAP,
- úprava a tisk dodacích listů dle nakládky, vyplňování CMR, účtování dodacích listů,
- kontrola skladového množství výrobků - průběžné inventury
- příprava a kontrola nákladních listů na další den
nabízíme:
- stabilní práci u silné rodinné firmy a podporu v odbornosti, možnost kariérního růstu, slušné a férové jednání
- zaměstnání na plný pracovní úvazek, na dobu neurčitou
- jednosměnný provoz
- zajímavé platové ohodnocení od 20 000 - 23 000Kč/měsíc
- nástup možný ihned
- další benefity - stravenky, odměny za splněnou docházku, roční odměny dle výsledků společnosti
požadujeme:
- úplné střední odborné vzdělání s maturitou
- uživatelská znalost balíčku MS Office, (znalost programu SAP výhodou)
- zodpovědnost a pečlivost při plnění všech pracovních povinností
- komunikativnost - spolupráce s dalšími odděleními jako výroba, obchodní oddělení a
oddělení logistiky
- místo je vhodné i pro absolventy
Životopis posílejte na e-mail:katerina.cajkova@styrotrade.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru

Profese

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků