Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 8 dny

Kontaktní osoba

Petr Kopáčik

Lokace

Olomoucký kraj, Samotišky

Mzda

20 000 Kč - 40 000 Kč

Popis

Pracoviště: Mišákova č.p. 468/41, Olomouc.
Generali Česká Pojišťovna a.s. hledá do svého úspěšného týmu nové kolegy. Uvítáme aktivní, usměvavé lidi s pozitivním přístupem. Rádi se potkáváte s novými lidmi, chcete jim pomáhat a baví Vás svět financí? Staňte se součástí profesionálního týmu.
Náplň práce: péče o stávající klientelu, vedení obchodní schůzky, komplexní poradenský servis a s tím spojená administrativa. Nejmodernější školení a vzdělávání zdarma formou e-learningu. Požadujeme trestní bezúhonnost, příjemné vystupování, spolehlivost a komunikativnost. Aktivní řidič sk. B, práce na PC.
Zam. výhody: Vícesložkové nadstandardní odměňování, pevná finanční podpora nového zaměstnance. Motivující firemní benefity, možnost výhodného operativního leasingu na nové automobily.
Kontakt je možný POUZE telefonicky od 8.00 - 16.00 hod. nebo emailem.

Profese

Finanční poradci specialisté