Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 22 dny

Kontaktní osoba

Bc. Edita Sedláková

Lokace

Jihomoravský kraj, Okrouhlá

Mzda

25 000 Kč - 40 000 Kč

Popis

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadujeme:
Vzdělání ÚSO s maturitou nebo vysokoškolské (ekonomického směru)
MS Office.
Anglický jazyk na úrovni středně pokročilé.
Praxe v oblasti financí výhodou.

Pracovní náplň:
Účtování přijatých faktur, údržba saldokontních účtů.
Evidence závazků na provizních účtech, zpracování provizních výkazů.
Intercompany reconciliation.
Vystavování bankovních příkazů, zpracování bankovních výpisů.
Vedení hotovostní pokladny.

Co nabízíme?
5 týdnů dovolené
Finanční odměny 3 x ročně
Možnost hospodaření s nadpracovanými hodinami
Příspěvek na penzijní připojištění
Věrnostní odměnu
Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
Zaškolení, vzdělávání, možnost profesního růstu

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, finanční odměny, penzijní připojištění, dotované stravování, hospodaření s napracovanými hodinami, odborné vzdělávání

První kontakt VÝHRADNĚ telefonicky na č. 516 528 100 nebo na mail: personal@novibra.cz

Profese

Odborní účetní všeobecní