Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 8 dny

Kontaktní osoba

Bc. Soňa Růžičková

Lokace

Středočeský kraj, Milovice

Mzda

17 600 Kč - 28 300 Kč

Náplň práce:kompletní vedení účetnictví příspěvkové organizace, mzdová a personální agenda, administrativa;

Požadujeme: ekonomické vzdělání- vyšší odborné nebo střední s maturitou, znalost hospodaření příspěvkových organizací, ochota k dalšímu vzdělávání, velmi dobrá znalost práce na PC, zkušenost s programem VEMA výhodou, čistý trestní rejstřík, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, komunikativnost a vstřícné jednání;

Nabízíme: pěkné moderní pracovní prostředí, velký kolektiv, odpovídající platové podmínky, bonus příspěvek na stravování ve formě stravenek, finanční příspěvek na důchodové připojištění ad., Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní spoření, velký příjemný kolektiv, moderně a plně vybavená školka, finanční odměn za mimořádně vykonané úkoly, odpovídající finanční podmínky;

Zájemci se mohou hlásit osobně nebo telefonicky od 8:00 -16:00 hod. na tel. čísle: 728 641 408 a e-mailem: ruzickova@ms-slunicko.com

Profese

Odborní účetní všeobecní