Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 14 dny

Kontaktní osoba

Mgr. Iveta Schöffelová

Lokace

Liberecký kraj, Kryštofovo Údolí

Mzda

18 300 Kč - 26 800 Kč

Popis

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu, v oboru souvisejícím s informačními technologiemi, případně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou s předpokládaným výhledem na doplnění si vzdělání při zaměstnání,
- trestní bezúhonnost,
- pasivní znalost angličtiny, schopnost číst technickou dokumentaci v originále,
- praktická zkušenost s administrací Active Directory, využívání skupinových politik,
- praktická zkušenost s administrací Exchange serveru,
- praktická zkušenost se správou datové sítě (základní znalost konfigurace aktivních prvků zejména značek HP nebo 3COM),
- znalost programování VBA (makra), HTML (web.stránky), MySQL výhodou
- praxe ve státní správě výhodou,
- schopnost pracovat samostatně i v týmu na zadaném úkolu,
- vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, schopnost práce pod tlakem,
- komunikační schopnosti na vysoké úrovni,
- doložení certifikátů, dokazujících absolvování příslušných školení, výhodou,
- řidičský průkaz B, aktivní schopnost řídit osobní vozidlo výhodou.
Popis pracovní pozice:
- správa domény Active Directory Windows 2016 (součást resortního lesa domén),
- správa databáze ORACLE – správa uživatelů, údržba dle pokynů a návodů,
- správa serverů (fyzických i virtuálních),
- správa poštovních serverů elektronické pošty Exchange,
- zálohování databází, souborů,
- instalace software dle pokynů a návodů,
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
Dokument je platný dnem vydání
- správa počítačů,
- správa záložních zdrojů UPS,
- správa tiskáren,
- správa datové sítě LAN,
- antivirová ochrana, bezpečnost počítačových sítí,
- drobné opravy hardware,
- evidence hardware a software,
- údržba audiotechniky pro nahrávání zvukových záznamů z jednání,
- správa osobních i systémových certifikátů pro elektronické podepisování,
- správa a nastavování videokonferencí,
- součinnost při zavádění resortních projektů,
- podpora uživatelů ve smyslu HelpDesku.
Nabízené výhody:
práci v týmu zkušených spolupracovníků a výbornou podporu při zapracování,
- 5 týdnů dovolené a 5 dnů sick days,
- stravenky,
- příspěvky z FKSP,
- pružnou pracovní dobu,
- možnosti dalšího odborného růstu, pravidelná školení.
Hlásit se e-mailem.

Profese

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí