Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Bc. Petra Zemanová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

14 000 Kč

Popis

Místo výkonu: Na rovince 871, 720 00, Ostrava
Kontakt: Petra Zemanová, tel.: +420 224 448 800 e-mail: petra.zemanova@moneta.cz

Inkasista/ka - Ostrava

Zabezpečuje telefonický kontakt s rizikovými klienty těsně před a po zesplatnění smlouvy.

Náplň práce
- Zodpovídat za pravidelný telefonický a písemný kontakt s dlužnými klienty, který vede k doplacení dlužné částky
- Přijímat a řešit dotazy klientů v souvislosti s dlužnou smlouvou
- Zabezpečovat aktualizaci databáze kontaktů dlužných klientů
- Odolávat nepříjemným situacím

Požadujeme
- SŠ vzdělání s maturitou
- Dobré vyjadřovací schopnosti
- Spisovnou češtinu
- Uživatelská znalost PC, MS Office (Word, Excel, Outlook)
- Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
- Zkušenosti v bankovnictví/ ve vymáhání pohledávek výhodou
- Předložení výpisu z rejstříku trestů při nástupu

Nabízíme
- Rozmanité benefity – sami si zvolíte na co Vám přispějeme (může to být příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího)
- Kromě pěti dalších dní dovolené nad rámec zákona i další dny volna navíc, třeba když se necítíte fit
- Příležitost k růstu, můžete se vypracovat na manažera nebo specialistu
- Podporu ve Vašem vzdělávání od prvního dne

Pozn. Výše finančního ohodnocení se odvíjí od plnění plánů a délky úvazku

Profese

Inkasisté pohledávek a příbuzní pracovníci