Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 28 dny

Kontaktní osoba

Ing. Daniel Odl

Lokace

Královéhradecký kraj, Borová

Mzda

19 600 Kč

Popis

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Kvalifikační požadavky: SŠ vzdělání nebo 3 roky praxe šití pro automobilový průmysl; schopnost komunikace a jednání s lidmi.

Náplň práce: vedení výcviku šicích operací u nových šiček a u stávajících přeškolování na nové výrobky; provádění hodnocení šiček při výcviku, navrhování ukončení výcviku šiček z důvodu nekázně a pracovní nezpůsobilosti; ve spolupráci s vedoucím provozovny, vedoucím výroby nebo mistrem šití stanovování individuálních plánů výcviku; kontrola plnění povinnosti šičky - provádění při přejímání rozpracovaných dílů kontrola kvality práce šičky, od které díly přejímá, při zjištění špatně provedené kontroly upozornit šičku na neplnění její povinnosti a provedení záznamu o vzniklé skutečnosti. Provádění mezioperační kontroly práce šiček, informování šičky o zjištěných nedostatcích a provedení záznamu, provádění vyhodnocování výskytu vad u jednotlivých šiček a spolupráce s mistrem šití na jejich předcházení; provádění zápisu o provedených kontrolách (např. vrácení NOK kusů z mezioperační nebo výstupní kontroly), řízení se pokyny a úkoly nadřízeného.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na dopravu.

Kontakt - Ing. Daniel Odl, tel.: 777 798 463, e-mail: daniel.odl@snezka-na.cz nebo osobně v místě provozovny v úterý, čtvrtek a pátek od 08:00 hod. do 10:00 hod.

Mistři a příbuzní pracovníci v textilní a kožedělné výrobě a v obuvnictví