Datum vložení

vložen před 24 dny

Kontaktní osoba

Ing. Jan Daněk

Lokace

Hlavní město Praha, Praha

Mzda

50 000 Kč

Popis

Náplň práce:
" odborná prezentace a technická podpora prodeje a prodej systémů pro řízení a simulace v reálném čase firmy dSPACE
" návrhy konfigurací systému
" semináře pro potenciální uživatele, příprava prezentací a demonstračních příkladů, účast na konferencích a výstavách, psaní, překlady a korektury odborných článků, ...
" školení uživatelů systému dSPACE
" technická podpora stávajících uživatelů systému dSPACE
" konzultační činnost, práce na inženýrských projektech
" podle potřeby a možností i základní aplikační/technická podpora dalších produktů prodávaných naší společností

Požadujeme:
" vysokoškolské vzdělání technického směru - elektrotechnika
" zkušenosti s návrhy elektronických systémů výhodou
" aktivní znalost angličtiny, němčina výhodou
" výborná znalost češtiny
" samostatnost a chuť učit se nové věci
" schopnost komunikace s uživateli
" prezentační schopnosti
" orientace v oblasti řízení a simulací a znalost systému MATLAB / Simulink je výhodou
" řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
" práce v neformálním prostředí menšího kolektivu
" práce v centru Prahy poblíž stanice metra Florenc
" po zapracování výhodné platové podmínky
" profesní růst
" 5 týdnů dovolené + 2 dny navíc o Vánocích
" zdravotní volno (Sick Days), studijní volno
" částečně možnost práce z domova
" příspěvek na stravování
" příspěvek na jazykové kurzy
" příspěvek na sportovní a kulturní aktivity
" příspěvek na dovolenou

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s plánem rozšíření na dobu neurčitou po prvním roce.

Profese

Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji