Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Dvořáková

Lokace

Jihočeský kraj, Závraty

Mzda

25 000 Kč - 30 000 Kč

Náplň práce:správa a dohled síťové infrastruktury (DHCP/DNS, routing, firewall, VLAN, WLAN, firewall, DMZ, atd.), správa a dohled serverové infrastruktury na úrovni HW, instalace, konfigurace a update OS, správa a dohled virtualizační platformy, správa uživatelských účtů v prostředí Active Directory, podpora koncových uživatelů, aktivní komunikace se zákazníky.
Požadavky: vzdělání SŠ/VŠ, znalost AJ, znalost OS MS Windows Server a virtualizační platformy VMware, aktivní komunikace, řidičský průkaz sk. B - a aktivní řidič.
Nabízíme: zajímavou pracovní náplň, práci ve stabilní společnosti, příspěvek na stravování, další zaměstnanecké benefity, datum nástupu nástup dle dohody.

Profese

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí