Datum vložení

vložen před 6 dny

Kontaktní osoba

Bc. Martina Bláhová

Lokace

Plzeňský kraj, Ejpovice

Mzda

30 000 Kč - 45 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce: Ejpovice, Zemská č.p. 211
Náplň práce: práce na mezinárodních SW projektech různého rozsahu i zaměření, vývoj konkrétních modulů a funkčností dle zadávací dokumentace, spolupráce v rámci projektového týmu, sledování vývoje technologií, zdokonalování a rozvoj vlastních dovedností
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, obrou znalost C#, .NET, znalost databází - MS SQL (T-SQL). Výhodou jsou znalosti dalších technologií, vývoj WinForms/Web aplikací, technologie ASP.NET/Core, MVC, Bootstrap, web services a další. Vývoj mobilních technologií (např. Xamarin,...). Další znalosti (unit testing, MS Reporting Services, DevExpress, TFS). Aktivní a odpovědný přístup k přiděleným úkolům. Pokročilou znalost AJ v písemné i ústní komunikaci
Nabízíme: zázemí silné stabilní společnosti, možnost učit se od zkušených kolegů, propracovaný systém firemního vzdělávání - příležitost pro osobní rozvoj a zvyšování odborných znalostí v oboru (technologie, AJ a další), moderní pracovní prostředí, 25 dní dovolené, vážíme si našich zaměstnanců, slavíme pracovní a životní jubilea, celorepublikové a pobočkové akce, další benefity - Multisport karty, poukázky na sport a kulturu, vitamínové balíčky a jiné
Kontakt pouze telefonicky: Bláhová Martina Bc., tel.: 725 249 320

Profese

Programátoři počítačových aplikací specialisté