Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 15 dny

Typ úvazku

Částečný úvazek

Kontaktní osoba

Petra Kubistová

Lokace

Pardubický kraj, Horní Bradlo

Mzda

10 000 Kč - 13 000 Kč

Telefon

Popis

Místo výkonu práce: Česká pošta, s.p. Horní Bradlo 7
NÁPLŇ PRÁCE: vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce, prodej poštovních produktů, služeb, doplňkového zboží a produktů smluvních partnerů, příjem a výplata poštovních poukázek, příjem a výdej poštovních zásilek, prodej poštovních cenin a kolků, výplata důchodů
POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání s maturitou, výborné komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu, znalost práce s počítačem, spolehlivost a smysl pro detail
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zajímavá práce, při které uvidíte Vaše výsledky každý den, pracovní doba pouze 15 hod/týdně, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90 Kč, možnost rekreace ve firemních zařízeních a další benefity
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

Profese

Přepážkoví pracovníci na poštách