Datum vložení

vložen před 9 dny

Kontaktní osoba

Mgr. Bc. Šárka Veselková

Lokace

Moravskoslezský kraj, Opava

Mzda

30 600 Kč - 40 250 Kč

KO: Veselková Šárka, Mgr. Bc., tel.: 553 621 548, 776 050 064. Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na e-mail: veselkova@dcctyrlistek.cz.
Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru speciální pedagogika - SZZ z logopedie a surdopedie, specializaci v oboru klinická logopedie, praxe v oboru výhodou, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.
Nabízíme platové zařazení v 13. platové třídě, přiznání osobního ohodnocení, zaměstnanecké benefity, vzdělávání, pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
Náplň práce: provádění specializovaných logopedických činností, logopedické diagnostiky a diferenciální dignostiky pacientů ambulance klinické logopedie, léčbu a rehabilitaci všech vad a poruch řeči a sluchu dětí a dospělých, samostatné terapeutické vedení dětských klientů, vedení zdravotnické dokumentace a vykazování výkonů pro zdravotní pojišťovny.

Profese

Kliničtí logopedi