Datum vložení

vložen před 20 dny

Kontaktní osoba

Ing. Petr Grygar

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

20 000 Kč - 35 000 Kč

Telefon

Popis

Pracoviště: Pikartská 1337/7, Ostrava - Radvanice
1. kontakt e-mailem.

RSBP je ostravská firma zabývající se velmi zajímavým oborem - požární a výbuchovou ochranou průmyslových provozů. Proti výbuchu prachu chrání velké firmy jako je ČEZ, Nestlé, Philip Morris a mnoho dalších. Produkty dodává a instaluje po celém světě vč. USA, Číny a Ruska.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
- samostatně tvořit, upravovat a aktualizovat výkresy a další výrobní dokumentaci
- aktualizovat technickou výkresovou dokumentaci
- vyvíjet nové produkty
- provádět konstrukční práce
- navrhovat a upravovat stávající výrobky
- účastnit se certifikačních zkoušek a zavádění produktů do výroby
- vést agendu vývojových zakázek

POŽADUJEME:
- vzdělání v oboru strojírenství SŠ/VŠ
- vhodné pro absolventy
- anglicky slovem a písmem (další jazyk je výhodou)
- řidičský průkaz sk. B - ideálně aktivní řidič
- ovládání základů MS Office
- znalost práce v AutoCAD a 3D modelování (SolidWorks výhodou)
- komunikativního, samostatného a spolehlivého pracovníka

NABÍZÍME:
- zajímavou a nevšední práci
- možnost se dále vzdělávat
- praxi a přehled v zajímavém oboru
- odborná školení
- zázemí úspěšné, stabilní a stále se rozvíjející firmy s více než 25-letou tradicí
- sportovní a společenské akce pro zaměstnance
- služební telefon
- plat až 35 000 Kč, roční odměny
- doba určitá 1 rok od nástupu, po roce doba neurčitá.

Chcete být součástí našeho týmu?
V tom případě pošlete svůj životopis na adresu: kariera@rsbp.cz e-mail s heslem "KONSTRUKTÉR".

Součástí životopisu musí být následující prohlášení:
"Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby RSBP spol. s r.o., se sídlem Pikartská 1337/7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ: 45196508, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení."

Pokud se Vám do 3 týdnů od zaslání životopisu neozveme, berte prosím na vědomí, že Váš životopis nepostoupil do úzkého kola výběru a byl následně vymazán.

Profese

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři