Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Pružná pracovní doba

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Josef Klíma

Lokace

Olomoucký kraj, PŘEROV

Mzda

25 000 Kč - 40 000 Kč

Popis

Náplň práce:
samostatná konstrukční činnost v CAD systémech - vytváření 3D modelů - tvorba konstrukční dokumentace - komunikace se zákazníkem

Požadujeme:
SŠ/VŠ technického směru, strojní zaměření - znalost Catia V5 výhodou - zkušenosti s konstrukcí nástrojů pro lisování plechů výhodou - ochotu učit se novým věcem - flexibilitu, samostatnost, cílevědomost, schopnost orientovat se v problému a navrhnout řešení

Nabízíme:
samostatnou, zodpovědnou a zajímavou práci při vývoji nových produktů pro různé zákazníky s možností seberealizace a profesního rozvoje - mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností
vzdělávání, stravenky, možnost prodloužení pracovního poměru

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@cosis.cz;
- telefonicky (08,00 - 16,00hod.) na čísle 581 299 915 - pan Josef Klíma

Profese

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři