Datum vložení

vložen před 8 dny

Kontaktní osoba

Adéla Weissová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

28 000 Kč

Místo výkonu práce: Martinovská 3244/42, Martinov, 723 00 Ostrava 23
1. kontakt e-mailem: weissova.adela@ekova.cz

V naší společnosti se otevírá nová možnost pro šikovného konstruktéra/konstruktérku. Má podle Vás elektromobilita budoucnost? Láká Vás si obohatit znalosti konstruování o programování? Pak pro Vás možná máme tu pravou příležitost se realizovat.

Pracovní náplň:
- návrh elektro dokumentace pro elektrobusy a trolejbusy
- programování autobusové části v prostředí KIBES
- tvorba technologických návodů pro výrobu
- podpora pro servisní oddělení v případě poruchy a asistence při oživení vozidel
- komunikace s dodavateli (ČR i zahraničí)

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- praxi alespoň 3 roky
- znalost komunikace CAN
- znalost programování PLC
- přehled v oblasti drážní dopravy výhodou

Zaměstnanecké výhody: dovolená 25 dnů, pružná prac. doba, jazykové kurzy, příspěvek na stravování, aj.

Profese

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři